Заради реклами американцям не шкода викинути новенький Aveo з літака і зіштовхнути машину з 30-метрової висоти. У рамках рекламної кампанії з промовистою назвою "Давайте зробимо це",  General Motors запустив у соцмережах однойменну онлайн-гру, мобільний додаток, а потім і відео, де просто викинули автомобіль з літака. Незвичною піар-кампанією GM розраховує підняти інтерес до новинки серед молодих покупців. Chevrolet Аvео, який надійшов у продаж восени, у компанії вважають стратегічно важливим авто. За прогнозами експертів, сегмент малолітражок в у США до 2016-го року зросте вдвічі. У Штатах ціни на Chevrolet Aveo стартують від 14-ти з половиною тисяч доларів.
 

 
Авто заарештовано – за що? У 2008-му році ДАІ отримало право заарештовувати автомобілі та відправляти їх на штрафмайданчик. Але насправді існують чітко визначені випадки, коли таке правомірно. Отже, якщо авто несправне, не зареєстроване, експлуатується без номерних знаків, не пройшло техогляд - машину можуть забрати. Також до переліку входять випадки алкогольного чи наркотичного сп’яніння водія та порушення правил перевезення небезпечних вантажів. У разі арешту машини на місці складається протокол, а транспортний засіб евакуюється на штрафмайданчик.
 

 
Набридло слухати поради звичайного навігатора? Придбайте навігатор - дівчину. Візуалізована порадниця не лише підкаже, що робити, а і зробить це у максимально ненав*язливій формі.
Величезний плюс такого навігатора - жіночий голос дарує водієві лише компліменти. Що ще потрібно у дорозі?

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 757