Банківський бізнес в Україні вже не такий привабливий. Як для вітчизняних, так і для іноземних фінустанов.  Надто багато клопоту. А прибутки не ті, що до кризи. Продати банк тепер теж непросто. Потенційні покупці не готові викласти очікувану суму.

Для банків в Україні занадто багато ризиків. Досі формують резерви під проблемні позики. Низька гривнева ліквідність робить дорожчим і стримує кредитування. Валютні позики заборонили. Споживчі – теж ось-ось обмежать.    

Сергій Наумов, голова правління комерційного банку. «Возникает вопрос - а где зарабатывать? Зачем нам нужна такая сеть, чтобы ничего не продавать. И стратегия 2012 она уже несколько пересматривается. Рассматривая возможность сокращения сети. Те проекты, которые планировали, они останавливаются, чтобы находить где-то ресурс».

Для фінустанов з іноземним капіталом ситуація ускладнюється ще й скороченням підтримки материнських структур. У тих свої проблеми через Грецію.    

Ярослав Колесник, екс-голова правління комерційного банку. «Банки платили высокую цену за выход на украинский рынок. Выше чем где либо в Хорватии, Словении. Банки которые сделали серьёзнее инвестиции в Украину они не получили ожидаемого. И на фоне кризиса в ЕС - это вопрос - зачем это надо, если мы не получаем ожидаемого результата».

Сьогодні про продаж офіційно поки що не заявив жоден банк. Хоча такі розмови фінансисти ведуть. Наразі обговорюють єдину пропозицію. Продавець хотів отримати на 20 відсотків більше за обсяг капіталу. А йому запропонували всього третину.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 619