Кредити без паперової тяганини. Достатньо паспорта та ідентифікаційного коду. Подібна реклама - ледь не на кожному стовпі. Утім юристи кажуть: довіряти оголошенням не варто. Реальні ставки можуть сягати шістдесяти,  а інколи і ста відсотків. Бо клієнтам одразу не повідомляють про додаткові платежі.

Читайте: За кредит под 0% клиент переплачивает 70% годовых - эксперт

Людмила, менеджер фінустанови: "Кредит готівкою під 20% річних, 0,5 - це страхування. І також є щомісячна комісія".

А ось щойно клієнт прострочив платежі хоча б на 5 днів - компанії починають полювати на позичальників. І  можуть обідрати до нитки.

Див. також: Які вони "легкі" кредити: Без застави і довідок

Ростислав Кравець, юрист: "Можуть прийти державні виконавці потім до нього додому, описати майно - наприклад, телевізор, ліжко, можуть якісь прикраси знайти вдома і їх в першу чергу реалізувати і таким чином покрити цю заборгованість".

Цікаво: Проблемы с кредитами чаще возникают у образованных людей

Навіть якщо у вас немає майна, повертати позичене все одно доведеться. Фінансовій установі, за рішенням суду,  відраховуватимете близько 20-ти відсотків від зарплати.

Як обмеження готівки вплине на селян?

Як обмеження готівки вплине на селян?

Тож, перш ніж підписувати договори, їх необхідно прискіпливо перечитувати. Там усе прописано до найменших подробиць.

Олена Лоскун, Олександр Черняк. "Банківський сектор". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: кредит ставка эколномика
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1577