Аби взяти іпотеку, необхідно заробляти до 3-х тисяч доларів на місяць. Причому, зарплата має бути офіційною. Бо банки перестраховуються і вимагають довідки про доходи. А ще необхідно привести із собою поручителя. Непомірними вимогами до клієнтів банки фактично заморозили іпотеку. Судіть самі!  Кредит пропонують в середньому під 30 процентів річних. І це - без урахування комісій.

На ипотеку привлекли 1 миллиард гривен

До того ж, необхідно відразу сплатити половину вартості житла. І віддати у заставу якнайбільше рухомого та нерухомого майна.

Ігор Кузнєцов, банкір : " Допустим, если мы берём квартиру, то  дополнительный залог второй своей квартиры, либо автомобиль, либо другого имущества. И плюс к этому необходимость каких-то финансовых поручителей, если у него есть - предоставить -  в таком случае возможность получения кредита данным клиентом будет наиболее высокая".

Понад мільйон гривень - годі просити - не дадуть.  Утім пересічному українцю, який отримує  зарплату у конверті, про такі суми і не йдеться.  Бо фінустанови прагнуть бачити, скільки ви заробляєте офіційно. Тож без довідки про доходи йти за іпотекою - марна справа.

Корисно знати : Взять кредит на квартиру в Украине стало нереально

Дмитро Сологуб, економіст : " Я думаю, что если смотреть сейчас на то, по какой зарплате люди могут брать ипотеку то такой доход должен быть не менее 3-4 тысяч долларов в месяц. То есть, мы говорим о суммах 20-30 тысяч гривен".

Якщо квартиру у кредит все ж таки зважитеся взяти, а через скрутну фінансову ситуацію не зможете віддавати гроші - банки погодяться піти на поступки. І обіцяють за простроченість  платежів не штрафувати. А змінити терміни повернення коштів. Або навіть переглянути відсотки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта банки зарплата ипотека
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1461