Банки не мають наміру продавати валюту - чекають на зростання курсу. Мінімум - до восьми двадцяти. Кажуть експерти. Мовляв, нині ціна на міжбанку та в обмінниках мало чим відрізняється. А тому підзаробити на продажі валюти фінустанови  не можуть. Завищити курс банки бояться через контроль НБУ. Через валютні спекуляції регулятор у жовтні обмежив доступ кількох українських фінустанов до міжбанківського валютного ринку. Нагадаємо, деякі банки змушують клієнтів купувати валюту в обмінниках для погашення доларового кредиту чи відкриття депозитного рахунку в іноземних грошах.

Читайте також: НБУ активно избавляется от евро и покупает доллар

Дмитро Боярчук, виконавчий директор центру економічних досліджень : " Якщо, наприклад, сьогодні міжбанківський обмінний курс 8, 16, а в обмінниках він 8, 15-8, 16, - зрозуміло, що банкам не цікаво продавати валюту, тобто вони просто симулюють свою діяльність валютну. Враховуючи комісійні, інші витрати, він його повинен на готівковому ринку продати по 8, 18, - 8, 20".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта банки долар-евро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1222