Іноземні  банки тікають з України. За останній рік  вже сім відомих європейських фінустанов пішли з нашого ринку.    У секторі говорять, що можуть  продати  свої українські підрозділи  ще мінімум два банки.  Втечу західних  фінустанов пояснюють  негараздами у Європі.  А  також сповільненням  економічного зростання в Україні. Іноземцям набридло і засиллям тіньових  і непрозорих схем. Тож продають свої філіали  дешевше,   ніж їх придбали.  Європейці сподівалися добряче заробити в Україні. Не - вийшло.

Дивіться також: Забрати депозит можна за допомогою пластикової картки і за кордоном

Володимир Лавренчук, голова правління комерційного банку: "Одна із причин полягає в тому, що темп розвитку фінансового сектору  принципово відрізняється від стратегії, яка записувалась  у  бізнес-плани. В середньому очікувалося 30—35% щорічного зростання  активів. Було до кризи — 80%. Зараз зростання таке не досягається, Тому активність інвестицій очевидно значно менше ніж було".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: банки финансы иностранцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 7033