Два мільйони гривень, що виділяє держава на відшкодування частини банківської позики для підприємців-початківців - замало. Про це заявляє Голова федерації профспілок працівників малого та середнього бізнесу В'ячеслав Рой.

Бизнес требует снизить ставку единого соцвзноса

На його думку, розпочати справу з нуля  українці практично не мають шансів. Оскільки більшості доведеться позичати гроші на звичайних умовах, бо пільгові кредити дістануться не всім. А ставки нині - захмарні. Вони сягають майже 23-х відсотків річних. У той час, як у розвинених країнах світу - максимум 5. Тож із загального обсягу вітчизняного кредитного портфеля, усього 7 % - числяться за бізнесом. Нагадаємо, раніше Президент підписав профільний законопроект. Він має забезпечити підприємців дешевими позиками. А ще спростити дозвільні процедури для відкриття власної справи.

Мнение: Власть мешает развитию бизнеса

В Україні $90 млрд знаходиться в тіні

В'ячеслав Рой, голова Федерації профспілок працівників підприємства: «Фактично людина з нуля, якщо схотіла зайнятися бізнесом у неї такої можливості розпочати свій бізнес немає. Тому що навіть якщо отримати кредит за тими астрономічними відсотками, треба мати або ліквідне майно, або пропрацювати як мінімум рік і мати ефективні показники».

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 593