Дострокового скасування норми про обов'язковий продаж валютного виторгу не буде. Переконані економісти. Експортерам доведеться у найближчі півроку збувати половину доларів та євро, зароблених за кордоном. Щоправда, дію такого зобов'язання імовірно не продовжуватимуть. Нагадаємо,  голова Нацбанку Сергій Арбузов заявив: ситуація на ринку стабілізується, норму скасують ще до кінця піврічного періоду

Дивіться також: По сірих зарплатах вдарять 15 % податком на продаж валют

У п'ятницю на міжбанку обсяг операцій купівлі-продажу валюти став абсолютним рекордом - понад три мільярди доларів. Проте зрозуміти, скільки саме з цих грошей поміняли експортери, кажуть економісти, неможливо. Та сподіватися, що норма примусить підприємців масово здавати валюту - справа марна.

Читайте также: Валютная уловка № 212 

Борис Кушнірук, економіст: "Якщо будуть негативні очікування щодо курсу, то суб'єкти господарювання будуть робити все, щоб не повертати валютну виручку в країну. Є безліч механізмів, через які валюта або не буде повертатися в країну, якщо це експортна виручка, або навпаки буде виводитися".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: продажа валюта
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1074