Греція не тільки шокувала Європу своєю заявою про референдум зі списання держборгу, а й підштовхнула інвесторів до перегляду  фінансових уподОбань. Це позначилось на ціні євровалюти  та  золота.  Євро подешевшав до позначки 1,35 щодо долара. А золото опустилось до 1695 доларів за тройську унцію.

Рішення Греції провести референдум про списання держборгу посіяло паніку на фінансових майданчиках. Відразу почали масово продавати євро і золото. Різниця між цими активами одна - стосовно валюти Старого світу невпевненість дуже велика. А ось золоту прогнозують подальше зростання. Незалежно від розвитку подій у Європі.  

Дмитро Золотько, директор казначейства комерційного банку. «Золото есть универсальным способом защититься от инфляции валют, которые по сути ничем не обеспечены. Растущий инвестспрос на золото, как объект инвестиций он находит отражение в цене. По последним данным за 5 лет, именно, спрос на него вырос в 2 раза до 1600 тонн».

Попит за 5 років зріс удвічі. А ціни - у шість разів. Експерти майже впевнені, вартість жовтого металу сягне двох тисяч доларів за унцію наступного року. Тож у найближчі 12 місяців можна ризикнути - і відкрити металевий депозит. Він дасть одну з найкращих дохідностей. Адже і саме золото подорожчає, і банк нарахує на нього відсотки. Купувати зливок і тримати його вдома - не обов’язково. Це зменшує прибуток.  

Оксана Мусяла, начальник відділу роботи з дорогоцінними металами. «Перевага безготівкових розрахунків в тому, що ми не платимо вартість виготовлення. Якщо брати найпоширеніші зливки 100 грам штамповані - це від 0.08 до 1 відсотка відрізняється вартість безготівкового і готівкового».

Перевага металевого депозиту ще й у тому, що можна швидше повернути гроші, ніж власне саме золото. І не треба перейматись тим, як його зберігати.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 683