Покупку в Інтернеті можна оплатити електронними грошима - якщо коштуватиме вона до 8 тисяч гривень. Так вирішив НБУ. Але йти до банку, щоб відкрити рахунок – не треба. Можна  скористатися  спеціальними скетч–картками. Або оформити безготівковий рахунок.

Тарас Кришталь, директор компанії платіжних систем: "Эмитенту поступает на его расчетный счет, в данном случае транзитный, некая сумма денег, и он выпускает в обращение электронные деньги. Дальше пользователь получил, он ими оперирует".

Читайте також : НБУ перестанет отчитываться о потраченных из бюджета деньгах

Ця послуга - лише для  фізосіб. Такі електронні  гроші не ідентифікують. Щоб їх отримати прізвища та ім’я вказувати нікому не потрібно.

Тарас Кришталь, директор компанії платіжних систем : "Клиент использует исключительно номер телефона. Для регистрации в нашей системе. Соответственно есть ограничения в 8 тысяч гривен, дабы пользователи не злоупотребляли нашей платежной системой".

Тим часом  80 %  користувачів українських інтернет- магазинів розраховуються готівкою. Після  доставки товару. Бояться шахраїв.

Цікаво знати : Госзакупки переведут на электронную торговлю

Наталія Синявська, представник нацбанку :  "Перед тим як користуватися якоюсь системою переказів, необхідно все-таки зайти на сайт та подивитись, зареєстрована ця система нацбанком чи ні. Це дає змогу користувачу у випадку неправомірних дій звернутися до Нацбанку для захисту своїх прав".

Економісти впевнені: "електронні гаманці" можуть поліпшити економічну ситуацію в країні.

Ігор Бураковський, економіст :  "Економія від запровадження повноцінних безготівкових розрахунків за нашими оцінками, складає 1% від ВВП".

Укрзалізниця прекратила продавать билеты через WebMoney

Світові експерти рекомендують Україні максимально перейти на  електронні платежі. У Європі на них припадає  80 % усіх розрахунків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги банки электронные деньги расчет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2424