НБУ далі продає британські фунти, швейцарські франки та євро. Бо валюти на міжнародному ринку дешевшають. Частково через проблеми в Єврозоні. Частково через ризик уповільнення темпів розвитку американської економіки. За даними аналітичних центрів,  у жовтні регулятор продав п'ятсот тридцять п'ять мільйонів євро. Натомість частка долара в резервах Нацбанку зросла майже на половину. Сталими залишаються запаси золота. Проте брати приклад з НБУ пересічним українцям фахівці не радять.

Дивіться також : До кінця року євро може вирости майже до 11 гривень

Олександр Савченко, колишній заступник голови НБУ : " Золото я рекомендую купувати лише тим, хто хоче його зберігати 5-10 років. Якщо ви дуже впевнені в своїх фінансах - можете купувати. а на рік, півтора - це неправильна інвестиція.  Якщо виключать Грецію з Єврозони, хоч до цього і не йде, Євро  виросте після цього.  Тому я б, наприклад, не продавав євро".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: валюта нбу доллар
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1183