НБУ визначився. Нова  курсова  політика не відрізнятиметься  від  старої  у  найближчому  майбутньому.  Заявив  голова Нацбанку пресі. За  його словами  навіть  в умовах  більш гнучкого  курсу він має залишатися прогнозованим  і не генерувати  ризиків. Збереження  нинішніх  підходів, заявляють фахівці,  означає,  що очікування  у суспільстві  не зникнуть. І орієнтуватимуться  вже  на бюджетні 8.50.

НБУ в 2,6 раза увеличил объем выкупа гособлигаций

 Борис Кушнірук, експерт фінансового ринку : "  Очікування  залишаються і всі розуміють що ТБ від  такого співвідношення не покращаться і ПБ теж не покращиться.  І очікування  населення  не зникнуть. Це питання  в якій  мірі  суспільство довіряє, що у НБУ  достатньо ресурсів  і резерві в для того  щоб  це  забезпечити".

Цифри  НБУ  свідчать  -  суспільство  довіряє. За підсумком  листопада  українці придбали валюти на 900 мільйонів  доларів менше  ніж у жовтні. Та  на півмільярда менше ніж  у вересні. Люди просто злякалися новацій НБУ, чи, можливо, вплинула  стабілізація  курсу, після введення 50-ти  відсоткової норми. Але обидва  чинники  не довговічні, додають  експерти.  І особливо  нестійкий факт  продажу валюти  експортерами . 

Украинские банки работают стабильнее западных - НБУ

Фелікс Інденбаум, експерт фінансового ринку : " Объемы выручки не  на столько  велики чтобы влиять в долгосрочной  перспективе. Это позволяет сбить девальвационное  ожидание, это позволяет увеличить фактическое  предложение валюты. Но структурно  проблемы  не решаются".

Виторг  у  металургів  не дуже значний  із двох причин. Обсяг експорту зменшився через  зниження попиту  у світі. та  ціни на метала  на багато нижчі  ніж влітку цього року. Тому  фактор обов'язкового продажу   підтримуватиме  НБУ  не  дуже   довго. 

Теги: валюта банки нбу
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1201
Загрузка...
Загрузка...