Кредити подешевшають. Про це подбали депутати. Ухвалили закон, за яким банкам стане простіше забирати майно у недобросовісних позичальників. Гравці ринку переконані - менше ризикуватимуть грішми. Тож готові у перспективі давати в борг під нижчі відсотки. 

Читайте: Украинские банки стали надежнее банков Кипра?

Михайло Власенко, банкір: "Укрепление позиций прав кредиторов,  то есть кредитные портфели становятся безусловно, должны становиться белее качественными, портрет заёмщика белее добросовестный, теоретически в последующем возможны изменения с точки зрения снижения".

Тепер якщо боржник прострочив виплату кредиту більш ніж на 30 днів - банк може забрати майно, яке було заставою. І продати його. Позитив є і для боржників - кажуть аналітики. Адже отримають більше коштів від продажу майна яке було у заставі. 

Читайте: Куда вложить деньги в октябре

Олександр Новіков, експерт банківської справи: "Це на користь і позичальнику  всі гроші які уходили, ну теоретично посередникам, вони будуть або направленні на погашення кредиту, якщо сума проданої застави перевищує суму кредиту вона залишається позичальнику".

Банкіри переконують - добросовісним платникам боятися нічого. Нові норми лише приструнять шахраїв.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мошенники банки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1344