Місія МВФ прибуде в п’ятницю. А  її висновки  побоюються вже сьогодні. Адже  від того  як  за 10 днів  місія  від коментує  наші результати, і який  дасть орієнтир ринку, стане зрозуміло що очікує на Україну.

Україна  очікує на місію МВФ. Від її висновків залежить, чи відновлять кредитування України. Та, як наступного року поведуть себе іноземні інвестори. Вкладення в нашу економіку вже знизилися до рекордних мінімумів за кілька років.

Читайте також : Возобновление сотрудничества с МВФ прекратит падение кредитных рейтингов Украины

Віталій Шапран, аналітик рейтингової агенції:  "Нужно научиться  жить самим.  Без поддержки извне. Если  такая поддержка   в процессе   возобновится со стороны МВФ, то  это  будет  обозначать, что позитивнее  процессы в экономике пойдут  быстрее".

Для  українців  може вирішитися доля тарифів на газ та комунальні послуги. Якщо поступиться  МВФ -  підвищення не буде. Кабмін - слід готуватися  до здорожчання. Для початку -  на чверть.

Дивіться також : НБУ: Україна перейде на гнучкий курс, як вимагає МВФ

Фелікс Інденбаум, експерт фінансового ринку:  " Думаю, что  в данном случае на него закроют глаза, с учетом того,  что поднять сегодня  тарифы  для населения  это значит - ещё сильнее  убить  платежеспособный  спрос  у  населения. И это  даст негативней мультипликационный  эффект на  экономику".

Ще  одне  питання, яке ставить МВФ - валютний курс. Фонд прагне його гнучкості. У Нацбанку заявили, що врахують  рекомендацію. Але  від фіксованого курсу не відмовляться.  Все, що на сьогодні  можуть показати  представникам  місії - це   закладене  в бюджеті значення 8.50.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина кредит комунальные тарифы газ україни мвф.
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1139