Тим, хто бажає інвестувати у золото, ліпше почекати. Нині вартість трійської унції коливається у межах 1730-1760 доларів. Прихильники  зростання цін не виключають,  шахтарська криза у Південно-Африканській республіці спричинить скорочення поставок жовтого металу. І, відповідно, - підвищення попиту та вартості - впродовж двох-трьох місяців. Як уже було тиждень тому, - трійська унція може  коштувати 1800 доларів і більше. Але у найближчі 2-3 тижні імовірне зниження ціни.

ВІДЕО: Лімітований iPhone 5 із чистого 24-каратного золота

Олексій Глаголюк, заступник керівника управління комбанку: "Золото,  як  і  срібло  люблять погані новини щось відбувається  позитивне трейдер и спекулянти,   фонди   іноді фіксують прибутки  з метою купівлі на  більш  нижчих рівнях. І тому в короткостроковій перспективі ми  очікуємо зниження  але в  довгостроковій   тренд залишається позитивним".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: золото инвестиции капитал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1114