Китайців одягає в традиційні вбрання дизайнерка з Парижу. Жінка переїхала до столиці Піднебесної, аби керувати власною крамницею традиційного дитячого одягу. Каже, на цей крок її штовхнула шалена любов до тамтешньої культури.

Одяг для жителів Піднебесної - прибутковий бізнес. Двоє парижанок приїхали до Пекіну та відкрили там магазин традиційного китайського одягу для дітей. Маленька крамниця нині користується величезним попитом. Тут  пропонують і яскраві жакети, і сорочки, і навіть комбінезони. Засновниці зізнаються: ідея відкрити такий магазин виникла після того, як обидві просто закохалися у місцеву культуру.

ВІДЕО: Конгресмена вигнали через одяг

Емілі, власниця магазину: «Коли я вперше приїхала до Китаю, просто закохалася в культуру цієї країни. В той час багато моїх подруг були вагітними, і я, повернувшись додому, вирішила зробити їм такі собі тематичні подарунки. А згодом вирішила, що й самим китайцям прийдеться до смаку моя творчість».

Лізелотт Перссон: Її одяг носять всі

У пекінській крамниці можна придбати не тільки вже готовий одяг, а й замовити на пошив. Процес триває кілька тижнів. Утім коштують такі ексклюзивні речі дорожче. Хоча, дизайнерка з Парижу запевняє, це того варте, адже виробляє все вбрання винятково вручну.

Див. також:  Стандарти краси змінюються? В Ізраїлі заборонили худих моделей

Емілі, власниця магазину: «Пошиття одежі на замовлення – це доволі тривалий та креативний процес. Слід врахувати всі вподобання клієнта та його дитини, а потім створити  відповідний образ».

UFW: Хто вдягає українську еліту?

Справою паризького дизайнера вже зацікавилися й місцеві кутюр’є. Жінці запропонувала співпрацю одна серед відомих на теренах Піднебесної модельєрів – Ші Юн.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 887