Французький дім Chanel презентував новий, третій поспіль відеоролик із серії, присвяченій історії модної імперії Габріель Шанель. Стрічка дістала назву Inside CHANEL: Chanel And The Diamond. Вона розповідає про першу і єдину колекцію діамантових прикрас Коко Шанель, випущену в 1932 році.

В Европе могут запретить Chanel №5

Під час створення луків дизайнер спростила ювелірну оправу,  акцентуючи не на камені, а на лініях і малюнку. Вона прибрала застібки, видовжила кольє, оповила комети навколо шиї і обсипала декольте зірками.

"Я хотіла вдягнути жінок у розсипи зірок, - розповідала Коко. - У сузір'я! У зірки різної величини. Щоб вони сяяли в їхньому волоссі". Головні елементи колекції - комета, стрічка, торочки і перо.

Флагманский бутик Chanel в Москве

Попередні відео про історію Chanel були присвячені революції Габріель Шанель  у парфумерії та історії кохання актриси Мерилін Монро до культового аромату № 5.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: шоу-бизнес chanel модный дом
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1631
Загрузка...
Загрузка...