Пальто - невід'ємний атрибут сучасного денді: це не лише практичний, але й надзвичайно елегантний предмет гардеробу.

Насамперед, вибираючи чоловіче пальто, необхідно пам'ятати про одне з головних правил моди - стиль верхнього одягу повинен поєднуватися з основним у гардеробі.  Прихильникам класичного одягу можна обрати однобортне пальто. Воно ніколи не виходить з моди. З-поміж  кольорів найоптимальніші - сірий або темно-синій.

Його вбрання найдорожче у світі

Двобортне пальто час від часу на піку популярності. Тому навіть якщо зараз воно не актуальне, не поспішайте викидати. Через кілька років мода на нього повернеться. 

Власникам гардеробу в стилі casual пасуватимуть моделі в надзвичайно актуальному нині стилі мілітарі або в спортивному.  Хоча сучасна чоловіча мода досить демократична, ніколи не слід надягати поверх ділового костюма зимову куртку-пуховик: це - одна з найбільш неприпустимих помилок.

У Японії організували показ "їстівної" моди

Ще одна рекомендація:обираючи чоловіче пальто, завжди слід враховувати зріст і вік майбутнього власника. Довге личитиме високому джентльмену за 40. А ось моделі довжиною  ¾ - більш молодіжний і демократичний варіант.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: одежда стиль мода весна
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2834
Загрузка...
Загрузка...