Мадонна відмовиться від ботоксу

Мадонні не подобається її відображення у дзеркалі, тож вона відмовляється від ботоксу. "Він робить мене схожим на мумію,"- заявила співачка. Тож незабаром, ну принаймні, до наступної пластичної операції, Мадонна ходитиме природньо-зморшкувата. Ботокс частково паралізує м'яз, в який його вколюють, тому оброблене препаратом обличчя хоча і має менше зморщок, але в певних місцях стає нерухомим.   


Депресія загартовує організм
У вас осіння хандра? То на користь! Депресія, кажуть науковці, у помірних дозах вельми корисна. Так удосконалюється механізм захисту організму від зовнішніх стресів. Вони довели, що долаючи спади настрою, людина зміцнює здоров'я і психіку. Причому, громадяни, які подолали депресію, живуть довше, аніж ті, хто ніколи від неї не страждав. Стверджують науковці. Українки, здебільшого рятуються від депресії шопінгом. Тож вони не тільки довго живуть, а ще й красиво виглядають!


Одна серед чоловіків
Далі історія приголомшливої кар"єри Вірджинії Рометті. Яка з нового року стане першою жінкою на посту керівника компанії IBM.  Рометті у IBM з 1981 року. Починала з системного інжинера офісу. Дослужилася до виконавчого директора та президента. Ніхто не володіє ні досвідом, ні вмінням організації угод злиття та поглинання так, як Вірджінія. Тому її цінність, як спеціаліста на ринку праці росте з такою ж швидкістю як і вартість акцій IBM. 
Вірджинія завжди була новатором. Першою запропонувала використовувати у фінансових справах комп'ютерні технології. Керувала підготовкою програми штучного інтелекту та брала участь у підготовці телевізійної вікторини "Джепеді" популярної в Америці і донині. 
Протягом семи останніх років журнал Fortune включав Вірджинію Рометті до рейтингу 50 найвпливовіших жінок у світі бізнесу. У 2011 році вона посіла у цьому списку сьоме місце.
 
Ікона стилю - андрогін
Чоловік чи жінка? Дизайнерам вигідно, щоб моделі виглядали універсально. Тобто, щоб одну і ту ж людину можна було одягти і як чоловіка і як жіжнку. І при цьому, людина виглядала цілком природньо. Така зовнішність називається андрогінною. І ця особливість стає все популярнішою у світі моди.
Так американський журнал Out назвав модель-андрогіна Андрія Пежича іконою стилю. На обкладинці хлопець з'явився в образі нареченої - з вуаллю, червоною помадою і квітами у волоссі. Пежич вважається відкриттям року. 
Так американський журнал Out назвав модель-андрогіна Андрія Пежича іконою стилю. На обкладинці хлопець з'явився в образі нареченої - з вуаллю, червоною помадою і квітами у волоссі. Пежич вважається відкриттям року.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 778