Хочете стати спокусливою, жіночною та сексуальною - тоді вам до школи гейш. Там навчають, як знайти гідного чоловіка, спокусити його та залишатися цікавою протягом усього життя. За японські секрети готові платити чималі гроші.

"Она достигла совершенства в таинствах любви. Настоящей гейшей ты станешь тогда, когда сможешь останавливать мужчину одним взглядом".

Как не впасть в депрессию после зимних праздников

Здебільшого до школи гейш приходять жінки, яким уже за тридцять - під час вікової кризи. Зазвичай вони мають чоловіків.

Вікторія Славіна, засновниця школи гейш : " Когда спрашиваешь у девчонок девочки приходят и жалуются : муж такой плохой, сякой. Ничего для меня не делает, а когда спрашиваешь – что ты для него делаешь. Максимум, что говорит женщина: это ужин при свечах".

Ольга Гомон, засновниця школи гейш : "Для них во время секса очень важен обмен энергией. Они предпочитают молодых женщин даже не потому, что они более умные и более красивые, а потому что у них просто больше энергии".

Але, у стосунках виникають проблеми. Серед них успішні бізнес-леді та дружини відомих політиків. Приводять мами і юних дівчат.

Врачи обнаружили, как состояние зубов влияет на организм

Ольга Гомон, засновниця школи гейш : " У вас самое действенное ваше оружие – это ваши глаза. Чай вы еще увидите. И чашку тоже увидите. А партнера уже можете не увидеть, если неправильно проведете чайную церемонию. Поэтому. Смотрим в глаза партнеру".

Ольга Гомон - засновниця першої в Україні школи гейш.  Навчить стріляти з лука, метати ножі, різних видів масажу та подобатися чоловіку в ліжку. Проведе і спеціальний обряд, що активізує жіночу привабливість та дає щастя.

Ничего лишнего: У богатого американца всего лишь 15 вещей

Іміджмейкери вважають, що без ретельної уваги до зовнішнього вигляду опанування енергій та психологічних прийомів не надто ефективне для самотніх дівчат. Школи гейш, які працюють в Україні, радше підходять для заміжніх - для розвитку стосунків чоловіка і жінки.

Теги: школа шоу-бизнес искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1097
Загрузка...
Загрузка...