Київ привабливий для шопінгу

Українська столиця нарешті потрапила до рейтингу кращих міст Європи для шопінг-туризму. Список склала компанія Економіст Інтелідженс Юніт.  Київ посів лише 27-ме місце у списку, але все ж обійшов Варшаву і Санкт-Петербург. На думку іноземців  - київські магазини працюють довше і частіше, ніж в інших містах пропонують  знижки. Але навіть з урахуванням цих  знижок, ціни в столичних магазинах вищі, ніж у багатьох європейських, відзначають ритейлери. Тому наших модниць уже впізнають у європейських магазинах в обличчя.
Але дамам з більш вимогливим смаком варто податися у Лондон, Мадрид чи  Барселону - вони - перші у списку найкращих шоппінг-міст.
 

Чим можна замінити відсутність сексу?
Вчені знайшли пуританський вихід для жінок, яким бракує інтимних стосунків. Фахівці з Університету Каліфорнії з'ясували, що найефективнішим способом підняти жінці настрій це дати можливість потурбуватися про інших.  Жінки під час дослідження відчували ті ж емоції, що фіксуються під час сексуальних утіх.  Єх, раніше це називали сублімацією.
 
 
"Міс конгеніальність" Сандра Буллок
 
Далі - історія про те, актриса підтвердила прізвисько, дане їй в одному з фільмів. «Міс Конгеніальність» Сандра Буллок , свого часу за роль у фільмі  отримала пристойний гонорар. І не пустила гроші по вітру, як це роблять більшість її колег. Сандра заснувала власну продюсерську компанію Fortis Films. У юності миловида дівчина мріяла стати фотомоделлю і стюардесою  - не склалося. Тож Сандра мусила підробляти офіціанткою у дешевих барах і ресторанах Нью-Йорка. Це місто надихає - тож юна Буллок  загорілася ідеєю стати актрисою і пішла на курси акторської майстерності. Популярність у кіно  прийшла до Сандри  досить пізно. Напевно, саме дорослий вік не дав їй втратити голову від успіху та величезних грошей. Всі свої гонорари Сандра Буллок вкладає у власний бізнес. Її продюсерська компанія прибуткова. Тож Сандра є одна з найуспішніших бізнес-леді у США.  Вона займається благодійністю і є двічі пожертвувала Червоному хресту по мільйону доларів.
 
Хто частіше каже неправду?
Жінки, знайомлячись в Інтернеті, частіше кажуть неправду про свою зовнішність, а чоловіки - про роботу. Але, куди дітися - адже це нині вже головний спосіб знайомства громадян.
Отже, жінки частіше обманюють щодо свого зовнішнього вигляду - прибільшують  об"єм бюста, а також часто прибріхують, що працюють у сфері розваг і знайомі зі знаменитостями. Чоловіки ж брешуть з приводу віку, зросту і ваги. Більше 40% опитаних - зізналися: вони завищували свою реальну зарплату та посаду - аби здаватися статуснішими жінкам.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 576