Японський парижанин тепер у києві. Кензо Такада привіз до столиці одну з найбільших художніх виставок і власний автопортрет. Власне виставка - це автопортрети самого дизайнера і художника. 16 картин та 19 акварелей. Всі вони об'єднані в серію під назвою "НО". "Но" - це японський елітний театр.  Невід'ємний його атрибут  -  маски-емоції. Є вони і на картинах Кензо. "У Києві відкривається друга моя велика виставка. першу я провів минулого року у Москві. В експозиції тут одні з перших моїх робіт" - розповідає мадельєр.
За словами художника, велику увагу він приділяє передачі структури та вишуканості тканин. Дуже прискіпливо ставиться до підбору палітри фарб.  "Я завжди любив два живописи:  японських художників і імрессіоністів. Моне ...Матіс. Це жудожникі, які є другим великим натхненням", - додає Кензо.
Кензо Такада продав свою компанію з пошиття одягу і подався у митці в 1999 році.  Тепер уже художній талант приносить йому чималі кошти.
У Києві охочі придбати картини Кензо з'явилися щойно стало відомо про його майбутній візит. Потенційних покупців не розголошують, утім запевняють - виторгують чималу суму.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 557