Дослідження показують: жінки у Сполучених Штатах досі отримують 77 центів там, де чоловік заробляє долар. А скільки представників прекрасної половини людства серед керівників 500 найбільших компаній? Топ-менеджери підтверджують результати тестів. Але наголошують, це не пов"язано з гендерною нерівністю. Просто жінки менше ПРОСЯТЬ про підвищення. В Україні ситуація схожа. Лише з 2010-го кількість бізнес-леді почала поступово збільшуватися. Спеціалісти радять не зволікати. А діяти.

Франція вирішила з такою ситуацією боротися радикально. Відповідно до закону, до 2017 року 40 відсотків місць у радах директорів публічних компаній, а також фірм із оборотом понад 50 мільйонів за рік повинні посісти жінки. За невиконання цієї квоти загрожують серйозні санкції: призначення чоловіків вважатимуть нелегітимним. 

У 2007 році схожий закон прийнялИ в Іспанії, там 40-ка відсоткова квота призначена на 2015-й . У цій країні документ має більш м'який, рекомендаційний характер. Жодних санкцій проти компаній не заплановано.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 570