Далі історія успіху жінки, яка шукала крем молодості. Жозефіна Есте Ментцер народилася в родині емігрантів і рано почала мріяти про власний бізнес. Як тільки з війни повернувся її дядько-хімік, у сараї за батьківським домом розгорнулася лабораторія. Там Есте годинами сиділа з пробірками і була впевнена, що робить найкориснішу у світі справу - винаходить засіб, який продовжить жінкам молодість. Уже за десять років продукція Estee Lаuder завоювала 45 відсотків американського ринку косметики та парфумерії. А в 1970-му вони вперше представили світу повну лінію засобів, які допомагають зберегти молодість, одночасно позбавляючи шкіру видимих ознак старіння.
Лаудер - одна з перших запропонувала своїм клієнтам влаштовувати перед покупкою безкоштовні тести парфюмерії і косметики.
Іншою її ідеєю стали подарунки, що додавалися до продукції та формували прихильність до бренда. Жінки, які купували певну кількість виробів, отримували косметичку, наповнену зразками. Estee Lauder - приклад сімейного бізнесу, який перетворився на величезну корпорацію, і воднОчас, не втратив приватного характеру управління.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 546