Від Парижа до Києва. У столиці стартує український тиждень моди. Відкриватиме його як завжди лілія пустовіт. А поки інші дизайнери закінчують колекцію. та розказують УБР про найскладніші моменти.
Головне, встигнути дошити всі моделі. Жартують кравці. Ідей багато, а ось реалізувати їх складно. І часу обмаль. Приміром, Андре Тан у колекції осінь-зима 2012-2013 використовує багато вишивок та вставок.

Тканини дизайнер добирає ретельно. Для першої лінії одягу привозить їх з Італії. А ось для другої - з Туреччини. Там дешевше, що дозволяє знизити вартість речей. Скаржиться: клієнти не завжди вміють правильно прати одяг. Тому матеріал повинен бути високої якості. А ще проводить інструктаж під час продажу.

А ось Юлія Айсіна вже зосередилася на декораціях. Щороку на їх спорудження витрачає 10 - 15 тисяч доларів. Каже, хоче, щоб все було дорого і гарно. Цього року Юлія планує задіяти до 40 моделей. Це значно більше, аніж у інших дизайнерів. Уже спокійна і впевнена в тому, що все буде добре Анна Бублик. Дизайнер показує новУ колекцію осені в перший день Українського тижня моди, тому зараз лише розповідає, що запропонує носити модницям.

Цьогоріч Український тиждень моди виходить на новий рівень. Рекламували його навіть у Італії. Тому вітчизняні кутюр"є чекають на іноземних баєрів.
 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 959