Найвідоміший український художник, який продає картини по сто тисяч доларів, відкрив нову виставку. Анатолій Криволап влаштовує їх вкрай рідко. Каже, для того, щоб показати свої полотна, потрібно готуватися не один рік. Ось цю експозицію - "Український мотив" - майстер готував 5 років.

Анатолій Криволап, художник : " Ця робота зроблена виключно по натурі, тому що це роботи, які я робив на пленерах. Які були у Гурзуфі і в Карпатах. Тобто це найбільш наближені до натури пейзажі".

Дивіться також: У Києві відкрили виставку ретро-авто

Ірина Кононенко, журналіст : " Ось ця робота із серії "Закарпаття" вона називається дорога у Мукачево. Ця картина певне найдорожча із всієї експозиції її стартова ціна 50 тисяч євро".

Щоправда, сам Анатолій Криволап запевняє, що й досі не вважає себе метром живопису, який може когось навчити малювати.

Це цікаво : Более 10 тысяч роз высадили в столице

Анатолій Криволап, художник : " Сама робота по собі на стільки складна і на стільки ти за день попадаєш в такий стан, що відчуваєш себе абсолютно бездарним".

Проте Криволапа люблять як і в Україні, так і за кордоном. Василь Симочко зібрав колекцію із сімдесяти робіт майстра. І на цьому зупинятися не збирається.

Василь Симочко, колекціонер : " У мене найкраща "оголені" Криволапа сконцентровані , покупка картин то досить тяжкий  процес. Бувало таке, що ми торгувалися цілу ніч, була покупка на круглу суму, коли ми торгувалися практично до ранку".

Роботи, матриці, нетбуки - в столиці презентували освітні інновації

У 2011-му картини Анатолія Криволапа двічі встановлювали світовий рекорд продажів сучасного українського мистецтва на міжнародному ринку. Роботу "Степ" придбали на аукціоні Phillips de Pury & Co в Нью-Йорку майже за сто тисяч доларів. За його "Кінь. Ніч " на торгах  у Лондоні віддали 124 тисячі умовних одиниць. Триватиме виставка до 17 листопада. Усі твори можна купити.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: картины художник искуство виставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2925