Нині Лілі Сафри відома благодійниця ... та звабниця. Одна з найбагатших жінок світу. Статок свій отримала не завдяки успішній кар’єрі. Вона вміло обирала собі чоловіків.
 
Аргентинський текстильний магнат, бразильський бізнесмен та всесвітньовідомий банкір – це  список лише її офіційних чоловіків. Вперше Лілі вийшла заміж в 17-ть. Через 25 років подружнього життя розлучилася. Отримавши чималеньку суму на рахунок, вийшла заміж вдруге. За бразильського бізнесмена Фредді Монтеверде. Чоловік наклав на себе руки - і  багатомільйонний статок переписав, звичайно, на Лілі. 

Довго жінка не горювала і вже в 1976-му вийшла заміж за всесвітньовідомого банкіра Едмонда Сафру. Робота Едмонда космополітичною життя пари.  У них були чудові будинки в Нью-Йорку, Лондоні, Женеві, на Французькій Рив'єрі. У 1999-му році Едмонд Сафра загинув від кулі - під час пограбування їхньої  квартири в Монако.

Нині Лілі Сафра відома благодійниця, президент філантропічного фонду, який підтримує охорону здоров'я, релігію, культуру, науку. Сьогодні її власний капітал оцінюється в 1 мільярд доларів.   Окрім спадку жінка активно перепродує антикварне майно. Приміром - намагалася продати віллу  «Леопольд»  російському  олігарху Михайлу Прохорову за 370 мільйонів доларів. В останній момент той відмовився. Та суд постановив  - Прохоров мусить окрім застави в 39 мільйонів доларів виплатити Лілі ще півтори - як моральний збиток.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 607