Міс Всесвіт-2008 Міріам Одемба завітала до Києва. Темношкіра красуня в Україну прилетіла спеціально для того, щоб стати почесною гостею дефіле дизайнера Анастасії Іванової на Ukrainian Fashion Week. Утім, крім тижня моди дівчина встигла відвідати визначні місця столиці та оцінити наших жінок.

Міріам Одемба, міс Всесвіт-2008: «Для мене ваші дівчата дуже незвичні і красиві. Вони надзвичайно сексуальні і модні. Не соромляться вдень ходити на високих підборах та одягатися стильно щодня. Українки мають гарні блакитні очі та світле волосся. А деякі взагалі вразили: блакитні очі і чорне волосся. Це виглядає дуже сексуально».

Сама ж Міріам багато часу приділяє зовнішності. І не лише тому, що веде активне фешн-життя в Нью-Йорку та бере участь у показах відомих європейських дизайнерів.

Міріам Одемба, Міс Всесвіт-2008: «Це дуже важка робота. Але я себе люблю: зовні і всередині. ТомУ мушу відмовлятися від солоденького. Приміром, шоколаду. Який я просто обожнюю. Щодня виконую фізичні вправи, плаваю та спожвиваю здорову їжу». 

Не цурається модель і пластичних хірургів. Але допускає, що може скористатися їхніми послугами через кілька років, щоб підтримати молодість шкіри. Та поки їй це не потрібно.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 653