Ви ретельно розпланували новорічний бюджет. Усе відповідально прорахували. Цілком упевнені? Про приховані витрати, про які мало хто думає у святковий період, - у сюжеті.

Сезон передноворічних продажів - у самому розпалі. Люди по всьому світу купують подарунки та готуються до застілля. Утім, мало хто помічає, що ретельно розплановані покупки та виважені ліміти, часто, самі того не розуміючи, порушують. Причина – в так званих прихованих витратах. Приміром, корпоративні вечірки.

Лара Найт, жителька Великої Британії: «У цю пору року в перукарнях справжній наплив. Салони краси також заповнені відвідувачками. Жінки купують вбрання та аксесуари. А ще у процесі шопінгу вони п’ють каву або обідають із подругами».

Середня вартість зачіски в британському салоні краси – 75 фунтів стерлінгів. Манікюр обійдеться від 50 до 100 фунтів. Залежно від складності візерунка на нігтях. Ланч із подругами може полегшити кишені ще на 30. Додати ще й поїздку на таксі. Це коштує, щонайменше, 20 фунтів стерлінгів. За результатами досліджень британських фінансистів, загалом жителі Туманного Альбіону, під час різдвяних свят додатково витрачають до 10 мільярдів фунтів стерлінгів.

Лара Найт, жителька Великої Британії: «Коли плануєш святковий бюджет - не звертаєш уваги на маленькі дрібнички. Але, коли починаєш рахувати, виходить кругленька сума. А усвідомлення того, що ви вийшли далеко за рамки заздалегідь запланованого бюджету, настає тільки після свят».

Утім, незаплановані додаткові витрати – стрес лише для споживачів. Рітейлери, перукарі, продавці та манікюрниці, навпаки, радіють. Адже для них саме цей період означає додаткові прибутки.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 696