Вроди не можна зіпсувати зайвою вагою. Так вирішили у Бразилії і провели конкурс краси для жінок у тілі. До участі допускали леді, вага яких коливається від 80 до 110 кілограмів. Організатори шоу запевнили: тут діють також суворі правила, як і в інших подібних змаганнях. Єдине, що відрізняється – стандарти учасниць.

Адалекс Гоїс, організатор конкурсу:  «Цей конкурс нічим не відрізняється від інших. Хіба що стандартами для учасниць. Утім, все ж таки є відмінність. Ми нагороджуємо жінок за їх природню красу. А не за вміння дотримуватися жорстких стандартів, встановлених індустрією моди. Ми оцінюємо натуральність цих жінок. Ось і все».

Бразильські жінки виходили на сцену  у вечірніх вбраннях і у купальних костюмах. А ще гідно витримали конкурс запитань. Корону переможниці отримала 37-річна Барбара Монтеріо.

Барбара Монтеріо, переможниця конкурсу:  «Я дуже горда з того, що мені вдалося гідно представити саме цю категорію жінок. Вони дуже витончені та елегантні. А ще добрі і просто неймовірно красиві».

Новоспечена королева краси отримала приз у розмірі  60 тисяч доларів. А ще двотижневу подорож до Швейцарії, де вона пройде безкоштовні курси навчання модельній справі.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1717