З розвитком наукових і медичних технологій – зачаття дитини – вже зовсім не таїнство. Безплідні жінки, або надто зайняті, аби знайти батька дитині, дедалі частіше звертаються по допомогу до лікарів.

Володимир Бутенко, головний лікар репродуктивної клініки: «Одержати свою пробірку, одержати свою  малечу. Одну або і дві. Саме за допомогою репродуктивним технологіям»

Були б гроші. Середня вартість одного циклу екстракорпорального запліднення еквівалентна приблизно одній норкові шубі, телефону VIP-класу чи вартості скромного авто. Лікарі кажуть, з першого разу виходить не завжди. Найчастіше зачаття відбувається з 3-го 4-го разу, а платити доведеться за кожну спробу. Середня вартість процедури – від 1,5 до 2 тисяч євро. З урахуванням медикаментів та додаткових послуг удвічі більше. Та і зволікати надто не слід. Верховна Рада ухвалила законопроект, який дозволить штучне запліднення жінкам лише до 50 років.

Пологи після ЕКЗ нічим не відрізняються від звичайних. А ще, на думку лікарів, діти зачаті в пробірці краще вчаться, але частіше хворіють. Фахівці пов’язують це з надмірною опікою бажаного дитяти.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1614