Український бомонд прагне аристократичності. Замість хмільних тусовок все частіше заглядає на мистецькі виставки.  Ще один привід для радості - молодь потяглася до мистецтва. Художники з усього світу зібралися у стінах "Мистецького арсеналу". Не всі з тих хто прийшов - зрозуміли суть побаченого. Але безумовно всі - зацікавилися. 

Ірина Кононенко, журналіст : "Емоційне, незрозуміле, часом навіть смішне - сучасне мистецтво в новинку для українського глядача. Утім все більше його приваблює. Від малого до великого".

У Києві відкрили щорічний міжнародний форум ART KYIV. Школяр Антон приходить подивитися на сучасне мистецтво не вперше. Каже: такі акції допомагають інакше побачити світ. Але часом зрозуміти митців дуже складно.

Дивіться також фоторепортаж : Арт-проект: Симбоиз моды и современного искусства

Антон, відвідувач : "Недавно я посещал выставку Нормандии. Самому как-то интересно это все-таки искусство. Современных художники на самом деле некоторые из них совсем непонятные".

А ось деякі вітчизняні селебретіз навіть непогано знають українських художників.

Антон Мухарський, співак, артист : " Це Іван Семисюк, людина, яка започаткувала таку течію як поп-арт, це Андрій Ярмоленко, видатний художник-графік мені дуже подобається. із художників молодих - це роман міні".

Ну а організатор ART KYIV contemporary 2012 Наталя Заболотна радіє, щороку відвідувачі молодшають.

Наталія Заболотна організатор форуму : " Зараз судячи з відвідування проектів мистецького арсеналу,  а тривають вони від  днів, а відвідують їх 20, 30, 40 тисяч людей. Ми недооцінювали власну публіку вона хоче бачити, вона хоче вчитися".

Це цікаво : Развлеките детей с умом и пользой. В Киеве - выставка изобретателей

Змінюється і сам захід. Цього року  його перетворили з ярмарку на форум. Справу довірили галереям, які й організовували власні  виставки, а не окремим авторам.  А ще побільшало закордонних учасників.

Марчелло Дзеппі, куратор платформи : " Я попросив відомого італійського художника Роберто Фаллані створити оперу, яка б могла представити тут в Україні всю Італію.  Це робота 5х7 метрів і картина найбільш помітна на італійській платформі".

Дивіться також : У Франції відкрили виставку розумних комп`ютерних ігор

Ну а в рамках угорської платформи відкрили проект "творчий доробок та міф Віктора Вазарелі". Митець свого часу створив художній напрямок оп-арт. Тобто оптичне мистецтво. З допомогою різних форм Вазарелі змушує розширювати межі свідомості. А ще на форумі є і Анатолій Криволап, і Енді Ворхол, і культові митці відео-арту. Триватиме ART KYIV contemporary до 18 листопада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: шоу-бизнес форум искуство киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1500