Слідом за Лондоном та Голлівудом у Києві відсвяткували півстолітній ювілей Джеймса Бонда. Гуляли не аби як. Прем'єрою нового фільму "Координати скайфолл", вечірками у стилі агента 007 та аукціоном. Тотальний розпродаж. У столиці з молотка пустили  раритетні автографи всіх шести акторів, що зіграли Джеймса Бонда. Аукціон присвятили  50-річчю  виходу першої стрічки про агента 007.

Дивіться також фоторепортаж : Все автомобили Джеймса Бонда: на чем ездил Агент 007

Олександр Крилов, власник колекції : " Я занимаюсь профессионально этим вопросом. Поэтому мы стараемся проводить автограф сессии,  то есть мы договариваемся с тем или иным человеком  из шести Джеймсов Бондов наименее известный Джош Лазенби. Он сыграл в 1969 году роль Джеймса Бонда всего один раз, в одном фильме".

Тут і підпис самого Деніела Крейга, Тімоті Далтона, маловідомого нам Роджера Мура, сексуального Пірса Броснана.

Це цікаво : Легендарній "Бондіані" 50 років

Ірина Кононенко, журналіст: "  Найбажаніший лот сьогоднішнього аукціону - це автограф відомого агента 007 Шона Коннері, стартова ціна його тисяча доларів.  А от у Європі мінімум за нього попросять від 3 до 5 тисяч".

Охочих поповнити свою колекцію підписом одного з Бондів - виявилося небагато. Утім, ті, хто прийшли, мали конкретну мету.

Володимир, учасник аукціону : По поводу Крейга, ну так проходящий герой,  не на долго он запомнится, даже если несколько фильмов будет играть - не запомнится.  Вы уже себе приметили Шон Коннери".  

Дивіться також: Джеймс Бонд готується до відвертих сцен

Олександр Крилов, власник колекції : " Это люди, которые покупают для себя, для оформление офисов, либо на подарки. Мои покупатели люди более состоятельные это в возрасте те, кто знает Джеймса Бонда как Шона Коннери".

Трохи повагавшись, після торгів викупили також і підпис Пірса Броснана. Імен покупців організатори не розголошують. Кошти, які  зібрали  від продажу, організатори віддадуть на підтримку  акторів, які вже завершили свою кар'єру

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: аукцион джеймс бонд автограф
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1142