Наймодніший і найбільш статусний варіант – придбати натуральну шубу. Утім, тут варто бути обережним. Нині багато різновидів хутра, яке практично неможливі відрізнити від, приміром, норки. Українки полюбляють норкові шуби. Тому спеціалісти нагадують -  будьте уважні.

Хутро має сяяти і мінитися. Це ознака хорошої якості виробу. Також спеціалісти рекомендують акуратно посмикати ворсинки. Вони не повинні випадати! Можна шубку також понюхати. Будь-який неприємний запах - привід замислися.
Асортимент хутрових виробів – великий. Від норки, єнота, мутона, до нового виду тварин – рекса.

Бажано, щоб шубка була зроблена з цілих шматочків. Це свідчить про її добротність. Що більше частинок у виробі, то дешевшою вона має бути, бо якість уже не та. Хутро шиншили холодне на дотик, а кролика – тепле.  Загалом же, найтепліше хутро у мутона, лисиці соболя і песця. А краще носяться видра, бурий ведмідь, норка, бобер, соболь та каракуль.

Читайте также:

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: стиль мода мех шуба
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3549
Загрузка...
Загрузка...