Європейці у місті. До Києва на тиждень моди з’їхалися 15 дизайнерів зі Старого світу, щоб показати власні тренди на осінь – зиму 2012\2013.
 
Дінара Вишневська, координатор проекту Євро Фешн 2012 «ті, хто цікавиться модою, напевне, знатимуть дизайнеру з іспанії Агете Луіз де ля Прада. Нажаль, вона не має жодного відношення до пради. Італійський бренд каста ель костура. Дружина посла італії в україні це їх найвідоміша клієнтка.


Відкривати, так зване, Євро-фешн доручили українському дизайнерові Ірині Каравай. Панегірик жіночій красі – так можна охарактеризувати колекцію. Елегантні лінії плащів та пальт. Все без зайвих вставок. Додають вишуканості аксесуари: пояси на талії з бантиками, китички та ледь помітні камінці сваровскі в декоруванні. Кольори – білі, чорні та беж.
 
А ось іспанка Агата Луїз де ля Прада представила яскраву палітру та прості лінії одягу. Дизайнер пропонує замінити натуральне хутро на штучне. У всіх кольорах веселки.
 
Дінара Вишневська "Всі вони приїжджають заради підтримки благо чинності. Адже головною темою цього проекту є підтримка чистої води»
 
До речі, для деяких дизайнерів саме доброчинність стала вирішальним аргументом для приїзду в Україну.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 631