Фондові індекси США відкрили торги впевненим зростанням - на 1-2% - на позитивній статистиці з ринку нерухомості в США, свідчать дані торгів. У перші хвилини індекс Dow Jones зріс на 1,42%, S & P 500 додав 1,09%, NASDAQ - 1,92% . Інвестори сподіваються на те, що зростання в сфері нерухомості допоможе найбільшій економіці світу не скотитися в рецесію слідом за країнами єврозони, зростання ВВП яких знаходиться під загрозою через посилення кризи суверенних боргів в регіоні.

За даними Мінторгу, опублікованих до початку торгів, число новобудов у США в листопаді зросло до максимального значення з квітня 2010 року, що на 24,3% вище за показник листопада минулого року. Дані виявилися значно кращими за прогнози аналітиків.

Увага інвесторів також привернули дані дослідницького інституту IFO про зростання індексу ділового клімату в Німеччині в грудні на 0,6 процентного пункту в порівнянні з листопадом.

"Ринок США зараз - найпривабливіший у світі Це поєднання порівняно невисоких цін і того що економіка розігрівається, тоді як європейська  навпаки схолодає", - наводить агентство Bloomberg коментар старшого стратега з інвестицій однієї з американських компаній Марка Лучіні.

Курс євро зростає відносно долара у на позитивній статистиці з Німеччини, свідчать дані торгів. Євро подорожчав до 1,31 доларів за євро з 1,29 напередодні. До японської валюти долар подешевшав. Курс долара відносно кошика шести валют країн - основних торгових партнерів США впав на 0,59%.

На додачу до статистики Євро укріпився, адже Іспанія, яка вважається однією з "проблемних" країн єврозони з великим держборгом і дефіцитом бюджету, провела аукціон з розміщення казначейських векселів на три і шість місяців на загальну суму в 5,64 мільярда євро, в ході яких прибутковість по паперах різко знизилася.

Український ринок закрився різноспрямовано УБ додала менше пів відсотка слідом за Європейськими ринка. А ПФТС навпаки знизилась. Торги проходили обережно. Швидше за все інвестори відіграли попереднє зниження.  

Дорогоцінні метали, демонструють негативну динаміку. Однак до середини дня темпи зниження трохи сповільнилися.  Тройська унція золота в Лондоні у вівторок подорожчала на 8,0 дол, коректуючи на поточні ціни термінового ринку. На біржі COMEX ціни по операціях із золотом для ф'ючерсів перших трьох позицій встановилися в діапазоні 1606-1608 дол. / унція.

Золото було зростало в останні два роки. І падіння в останні тижні пов'язане виключно з європейською кризою. Це класична картина того, як інвестори хочуть в дуже ризикованій ситуації отримати кеш, і тому вони продають хороший актив. Ніяких інших причин падіння золота немає", - заявив Bloomberg старший торговий партнер Praxis Айра Харріс.

Чистий збиток банків України за 11 місяців склав 4,8 млрд грн. Про це йдеться в повідомленні Національного банку України (НБУ). Таким чином, у порівнянні з даними за 11 місяців 2010 р. показник скоротився на 49%.

Чистий збиток банків України за 11 місяців склав 4,8 млрд грн. про це йдеться в повідомленні Національного банку України (НБУ). Таким чином, у порівнянні з даними за 11 місяців 2010 р. показник скоротився на 49%.За листопад банки отримали чистий прибуток в 311 млн грн.

Нафтові ф'ючерси продовжили почате в понеділок зростання. Приводом для цього стали побоювання, пов'язані з геополітичною ситуацією в світі. Зокрема, занепокоєння інвесторів викликали події в Північній Кореї і Казахстані. Надає підтримку "чорному золоту" ситуація навколо Ірану.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 535