Огляд Ринку від 20.03.2012

До кінця дня Українським фондовим біржам так і не вдалось вийти в зелену зону. Українська біржа втратила майже 2 відсотка а ПФТС менше 1го відсотка.

Фондові торги в США відкрилися пониженням провідних індексів услід за зниженням вартості сировини, викликаним побоюваннями інвесторів навколо уповільнення економічного зростання в Китаї. Котирування гірничодобувних компаній впали після того, як Китай другий раз за півтора місяці підняв ціни на паливо, які в результаті досягли дворічного максимуму .

Крім того, аналітики компанії BHP Billiton ТОВ опублікували огляд, в якому йдеться про уповільнення темпів сталеварного виробництва в Піднебесній. Учасник ринку угледіли в наведених даних можливість уповільнення економічного зростання Китаю.

Одеський морський торговий порт оголосив тендер на залучення трьох невідновлюваних кредитних ліній на загальну суму 80 млн. доларів строком на п'ять років.

Як говориться в повідомленні про тендер, розміщеному на сайті порту, кредит планується залучити трьома лотами по18 млн. доларів, 25 млн. доларів і 37 млн. доларів.

Мету залучення кредиту порт не вказує.

Світові ціни на нафту продовжують знижуватися на тлі слабкої економічної статистики США, свідчать дані торгів. Вартість квітневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI

знизилася на 2,15 долара, або на 1,99% - до 105,94 долара за барель. Ціна квітневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 2,15 долара, або на 1,71% - до 123,56 долара за барель.

 

А тепер продовження інтерв’ю з експертом фондового ринку Андрієм Маруничем про Інвестиційні фонди.

 

 ДОВІДКА:

Перший інвестиційний фонд у світі було створено в серпні 1822 р. у Бельгії. Інвестиційні фонди почали швидко розвиватись лише після другої світової війни, поступово складаючи конкуренцію банкам та іншим фінансовим інститутам. Найбільшого поширення інвестиційні фонди набули у Великобританії і США. На сьогодні, більше половини американських домогосподарств є вкладниками того чи іншого інвестиційного фонду.

 

Інститут спільного інвестування (ІСІ) — це інвестиційний фонд, який проводить діяльність зі спільного інвестування — об'єднання грошових коштів інвесторів з метою отримання прибутку від вкладення їх у цінні папери інших емітентів, корпоративні права та нерухомість. Поряд із депозитами в банках, вклади в ІСІ є найпопулярнішими інструментами для збереження та примноження заощаджень приватних осіб.

В Україні діяльність ІСІ регулюється Законом України «Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)»

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 532