Хто володіє інформацією той володіє світом. У нашому випадку в Україні нині склалася складна ситуація. Світова крза не головна проблема. Неводовзі вибори, тому навіть досвідченим аналітикам і трейдерам здосвідом важко спрогнозувти, як поведе себе економіка країни відразу після них. Гадаю навіть владі - Президенту чи Прем'єру важко буде сказати що вийде в результаті їхніх старань. Як показує досвід не лише України, але й багатьох інших країн може бути як спплеск інвестицій і зростаня привабливості у світі для вкладання грошей так і різке падіння такої привабливості. Звичайно влада нині робить усе можливе аби заспокоїти людей причесати усе до виборів. Так робить кожен хто продає авто тільки після покупки вилазять усі гріхи. Воно може їздити без проблем, або розвалюватись на шматки.

І тим не менше гроші мають працювати, тому наше завдання знайти оптимальне для них русло, щоб не втратити накопичення, а за змогою одержати прибуток.

Очевидно, що чимало людей тримають гривневі депозити, більш схильні до ризику вкладають у фондовий ринок хтось хоче продати або купити житло.

Я сподіваюся ця програма, як і низка інших, що ми видаємо в ефірі телеканалу UBR по суботах допоможе зясувати для себе, як зручніше планувати свій бюджет. Дасть більше інформації для прийняття оптимальних рішень, допоможе вам зберегти свої кошти від знецінення.

Гарного перегляду. Інтерв'ю з Андрієм Марункевичем.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2323