Сьогодні, індекс UX упав на -1,72% пункту. Індекс ПФТС просів на 0,8%.

Сьогодні ринок перебуває в бічному коридорі, активність інвесторів поступово сходила на нівець. Перед святами, обсяги знижуються.  Важливих макроновин не публікували то ж з ранку надії на сильний рух не було.

На зарубіжних майданчиках переважла змішана динаміка.  Європейські біржі після ранкового падіння повернулися в зелену зону на тлі вдалого розміщення Італією шестимісячних казначейських векселів на 9 млрд євро, що привело до зниження прибутковості.

Торги середи в Азії закінчилися падінням провідних індексів регіону на тлі слабких даних за цінами на житло в США. Японський Nikkei 225 втратив 0,2%, південнокорейський Kospi - 0,92%, гонконгський Hang Seng - 0,59%.

Напередодні фондові майданчики США несуттєво змінилися за підсумками вівторка. Незважаючи на зростання споживчої довіри до американської економіки в грудні до 64,5 пункту - максимуму з квітня 2011 року, тиск на хід торгів чинило зростання прибутковості італійських бондів на 9 базисних пунктів до 7,07% річних.

Експерти відзначають, що український ринок залишається слабким щодо світових ринків. Знаходження американських майданчиків у зоні позитивної динаміки за підсумками року залишає хороші перспективи зростання і для вітчизняного ринку, однак реалізація цього потенціалу як і раніше туманна, через низьку ліквідність.

Експерти говорять, що ринок роблять гроші - зараз цих грошей в українських інвесторів немає, відповідно обмежений і відскок. В результаті ми приречені на тупцювання на місці або в кращому разі помірне зростання. 

Експерти говорять, що ринок роблять гроші - зараз цих грошей в українських інвесторів немає, відповідно обмежений і відскок. "В результаті ми приречені на тупцювання на місці або в кращому разі помірне зростання. 

ВВП Бразилії зріс на три відсотки в цьому році і в наступному показник може досягти п'яти відсотків. Бразильці наздогнали навіть велику британію. Говорить економіст Армандо Кастелар.

"Нині більший вплив має статистика, ніж економіка. Стан, власне, економіки звичайно завжди важливий. Але це має більше психологічний ефект. Тим часом, як статистика допомагає в залученні інвестицій".

Успіх Бразилії багато в чому пов'язано з її основним експортом - промислові товари, залізна руда і сільськогосподарських продуктів, як кава.

Інвестиції в нафту також допомогли.

На відміну від Великобританії яка пережила банківську кризу і рецесію 2008 року.

У планах бразильців обійти найбільші економіки Європи. Якщо криза там продовжиться наступного року то це буде не важко.

Говорить МІНІСТР ФІНАНСІВ Бразилії, Гвідо Мантега 

"Ми хочемо стати п'ятою за величиною економікою до 2015 року, обійшовши Францію."

У ході сьогоднішніх торгів на міжбанку курс долара підвищився на 3,5-4 копійки в порівнянні зі значеннями на момент закриття торгів 27 грудня. При цьому, курс долара до гривні перевищив позначку в 8,06 грн за долар.

Це максимальне значення майже за два роки -. З 10 лютого 2010 р.

Нагадаємо, що вчора за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку євро подорожчав на 1 копійку. Американський долар, порівняно зі значеннями понеділка, практично не змінився. На готівковому ринку України сьогодні незначно подорожчали євро і долар. На купівлі європейська валюта набрала 2 копійки, на продажу її курс не змінився, порівняно зі вчорашніми значеннями. Американський долар на купівлі і на продажу набрав по 1 копійці.

За підсумками III кварталу нинішнього року державний борг Франції скоротився на 3,6 млрд євро.

Як повідомило сьогодні Національне статистичне агентство Insee, розмір держборгу за підсумками липня-вересня склав 1 трлн 688 млн євро, що приблизно відповідає показнику в 85,3% від ВВП європейської держави.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 490