Сицилійська авіаційна лоу-кост-компанія Вінд Джет склала крила. Про власне банкрутство вона оголосила в ніч із суботи на неділю. В адміністрації перевізника зауважили - здійснювати заплановані рейси більше не можуть, бо не мають навіть грошей на пальне.

Читайте також: Куда украинцы летают самолетами летом

За підрахунками фахівців, припинення діяльності компанії створить проблеми принаймні для трьохсот тисяч пасажирів, які розкупили квитки на рейси Вінд Джет до жовтня місяця. Першими незручності відчули громадяни Росії. Понад сто росіян застрягли в італійському місті Катанья. Вилетіти звідти до Санкт-Петербурга туристи мали вночі 11 серпня. Однак переліт так і не відбувся. Тепер росіян доправлять додому літаками інших авіакомпаній - але протягом тижня. А поки що вони живуть у готелях та харчуються за рахунок туристичних операторів, які й організовували для них цей відпочинок.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: авиакомпания самолеты банкрот
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1150