Купити не можна. орендувати. американці більше не можуть дозволити собі придбати житло. вони вимушені знімати його в оренду. та й то, така альтернатива скоро стане доступна не всім, адже вийняти квартиру або будинок в США стає дедалі дорожче.

Американці перетворюються на націю орендарів. Зараз ситуація на ринку нерухомості Сполучених Штатів увійшла у найстрімкіше піке з 1997-го року. Більшість громадян не можуть дозволили собі придбати житло, тому просто орендують квартири та будинки. Утім, і ця альтернатива вже не кожному по кишені. Адже вартість винаймання стає непомірно високою.

 

Переписала хату на кота: Українцям готують

Переписала хату на кота: Українцям готують "податок із сім'ї"

Флавіо Мендоса, орендар: "Я б дуже хотів мати власну квартиру з трьома спальнями. Аби вистачало і моїй дружині, і моїм дітям. Але все, що я наразі можу собі дозволити, це зняти однокімнатні апартаменти. І найближчим часом цього не змінити".

 

З 2013 року набувають чинності нові правила реєстрації нерухомого майна

З 2013 року набувають чинності нові правила реєстрації нерухомого майна

Зростання вартості оренди квартир та будинків  доволі просто пояснити, кажуть фахівці. Попит на тимчасові помешкання підвищує молодь, що приїздить до інших міст на навчання та іммігранти, які переселяються до Штатів на постійне життя.

 

Будинки в Україні зводитимуть за новими стандартами енергоефективності

Будинки в Україні зводитимуть за новими стандартами енергоефективності

Адам Раєрс, орендар: "Той будинок, який я зараз винаймаю, раніше можна було зняти за 900 -1000 доларів за місяць. Нині  ж за нього доводиться платити півтори тисячі, тисячу сімсот доларів. Це суттєве зростання. Принаймні для мене."

За підрахунками ріелтерів, за останні три роки, розцінки на оренду квартир у  Сполучених Штатах у середньому зросли на двадцять відсотків. Погана новина: протягом наступних трьох років вони не знизяться. Найімовірніше, навпаки продовжать зростати, прогнозують аналітики.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость сша аренда иммигранты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1454