Дерев'яний будинок - це і данина моді, і примха екологічно настроєних забудовників. Один із найпопулярніших варіантів - дерев'яний зруб. Будують їх зі стовбурів ялини, яка росте високо в горах. Майже 90 %  деревини - українського виробництва і це значно скорочує витрати. На будівництво іде від чотирьох до шести місяців. 

Дмитро Полонський, журналіст : " Зараз такі дерев'яні зруби дуже популярні у Канаді. Якщо при будівництві дотримуватися усіх технологій, простояти він зможе понад 150 років - принаймні так обіцяють виробники. Вартість такого будиночка площею у 100 квадратів, коштує 90 тисяч доларів".

Перевага  дерев'яного зрубу в тому, що він утримує тепло краще за будинок із цегли. Теплопровідність дерева у  п'ять разів нижча, ніж у бетону. Також стіни такого будинку набагато легші за цегляні, тому дім не потребує масивного фундаменту. А от серед недоліків - терміти, які люблять посмакувати деревиною, та - волога, що призводить до появи грибка. А також - велика пожежна небезпека.

Олексій, будує зруби з дерева : " Есть специальные пропитки, но они как бы имеют много химических элементов в себе. То есть, если вы хотите экологический дом, то лучше этого не делать. Он в любом случае сгорит, только на полчаса дольше. Есть пожар безопасные огнетушители, пожарные системы, которые обезображивают себя - это все оговаривается только на стадии проекта".

Читайте також : В Киеве растет стоимость элитной недвижимости — эксперт

Дерев'яні будиночки дуже популярні у Фінляндії - стверджує посол цієї країни Ар'я Макконен. Кожного року там зводять понад сім тисяч таких осель. Вони дуже практичні в застосуванні та не потребують капіталовкладень у ремонт.

Ар'я Макконен, посол Фінляндії В Україні : "У Фінляндії дешевше побудувати дерев'яний будинок, ніж із цегли. Помешкання на сто квадратних метрів може коштувати від шістдесяти до ста тисяч євро  - усе залежить від конструкції".

Корисно знати : Квартиры в киевских "недостроях" продолжают дорожать

Якщо спорудили такий будиночок, то зменшити витрати на електроенергію та газ допоможе сонячний колектор. Принцип роботи агрегати дуже простий. Сонце нагріває скло та лист металу, який з усіх боків оброблений термостійким  матеріалом. За рахунок цього майже все тепло іде на підігрівання води, яка тече по трубках із внутрішнього боку колектора. Рідина стікає у спеціальний резервуар, який дозволяє протягом довгого часу залишати її гарячою. Влітку пристроєм можна нагріти сто літрів води до 60-шістдесяти градусів. Узимку - до 45. У разі необхідності прилад легко під’єднати до електричної мережі.

Це цікаво : В октябре под Киевом продано 1733 земельных участков

Валентин, встановлює сонячні колектори : " Стоимость такой системы для 100 квадратных метров в Киеве может составить порядка 12 - 15 тысяч долларов , это порядка 7-9 лет срок окупаемости".

Такі будинки активно почали зводити у столичному регіоні. Звідси виробники отримують близько вісімдесяти відсотків замовлень.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: цена недвижимость дерево
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4171
Загрузка...
Загрузка...