Юристи радять не підписувати типових договорів із ЖЕКами, а вимагати створювати індивідуальні.  Верховний суд поставив крапку у питанні - укладати угоди чи ні. Там пояснили: у законі чітко сказано – громадяни зобов’язані підписати договір про оплату користування комунальними послугами. Якщо раніше різні суди могли прийняти рішення, як на користь громадян, так і житлово-комунального господарства. То тепер усіх зобов'язали укладати угоду, яку створять на базі типової.  Однак юристи попереджають. Комунальні господарства так розроблять зразок, що ви будете змушені платити за все, а  відповідальність ЖЕКів буде мінімальною. Тож радять - не погоджуйтеся і розробляйте власні.

Дивіться сюжет: Дивися – не лохонися: Як не стати бомжем, купивши квартиру у новобудові

Ігор Годецький, юрист: "Обов’язково регламентовано можливість отримати інформацію про структуру тарифів, як передбачає той же закон.. Тобто скільки і за що ми платимо. Проводити платежі не через юридично необґрунтований гіоц, який собі трошки бере. А напряму. Відповідальність за нищу температуру, відповідальність за відсутність води".

Читайте також: Если протекает крыша. Как правильно "воевать" с ЖЕКом?

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тепло жэк договор
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1756