Програму "Доступного житла" не закривають. У Кабміні спростували таку інформацію. Навпаки - перед виборами пообіцяли її розширити. Мовляв, дешеву іпотеку зможуть отримати не тільки бідні, а будь-хто. Кредитуватимуть під 3 %  річних. А квартири здаватимуть уже з ремонтом.

Кабмін змінив програму доступного житла. Тепер позику надаватимуть на умовах фінансового лізингу. Вартість квадратного метра становитиме 6 тисяч гривень. Щоб претендувати на таку оселю, потрібно мати 15 %  від вартості на перший внесок та офіційну зарплату, яка дасть можливість платити у місяць за кредитом по 2 тисячі гривень.

Дивіться також: Житло подешевшає на 15% через низькі доходи

Борис Колесніков, міністр інфраструктури України : " Сейчас банк дает кредит под 16%, потом государство компенсирует  и надо в каждый бюджет, каждого года это закладывать, это у любого нормального человека вызывает сомнение . Здесь прямой договор под 3% и что бы не менялось вы все равно будете платить 3% годовых, это главное отличие".

Це цікаво :Как приобрести жилье за деньги работодателя

У наступному році за такою схемою планують побудувати  10 тисяч квартир. Їх здаватимуть під ключ. У такий спосіб, в уряді хочуть надати друге дихання держпрограмі, яку реалізують не перший місяць. Але поки що, охочих брати дешеві квартири було не багато.

Микола Азаров, прем'єр-міністр України : " Загалом по Україні біля 15 тис громадян виявили бажання отримати іпотечні кредити, але, по-перше, все це житло знаходиться, як правило, в обласних центрах, а по-друге, з огляду на довжину квартирної черги, будувати треба у рази більше".

Читайте також: "Доступного житла" не буде через ініціативи Президента

До речі, в Європі та Сполучених Штатах іпотеку можна брати під 3-6 %  річних. У нас раніше було в рази дорожче.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость квартиры азаров
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2214