В Китаї багатоповерхівки зводять рекордно швидкими темпами. Використовуючи новітню методику швидкісного будівництва, хмарочоси в країні буквально виростають за кілька днів.

У Китаї освоїли нову методику швидкісного зведення багатоповерхівок. Для цього у Піднебесній використовують інноваційні збірні модулі, які до того ж ще й екологічно чисті. Фахівці кажуть: найкраще у методі те, що застосувати його зможуть навіть і не зовсім досвідчені будівельники.

Читайте також: Фонтани на Майдані реконструюють китайці

Ксіо Ченінг, прораб: «Аби працювати за цією схемою не треба бути супер-спеціалстом. Процес чимось нагадує як діти граються з кубиками та складають із них будиночок. Приблизно так, тільки розміри дещо більші».

Модулі, 15 метрів у діаметрі кожен, просто насаджують на металеві прутні, за допомогою підйомного крану. Конструкцію не потрібно фіксувати ні цементом, ні іншими рідинами чи субстанціями. За умови, що над каркасом споруди працюватимуть достатньо людей і погода не підведе, триповерхова основа для житла може бути готова всього за одну добу. Решта процесу також доволі проста, кажуть фахівці.

ФОТО: Колесніков показав свій маєток

Дед Ічу, керівник проекту:«Головна перевага цього методу в тому, що дев’яносто п’ять відсотків робіт виконують працівники на заводах та фабриках, виготовляючи ці матеріали. І лише п’ять  залишається будівельникам на майданчику. Адже все, що їм потрібно зробити – зібрати та приєднати всі частини одна до одної».

Матеріал, з якого виготовляють модулі, можна завжди відправити на переробку. У середньому такі будівлі можуть прослужити до 10 років. До того ж, як стверджують фахівці, ці споруди з легкістю можуть вистояти навіть під час землетрусу, потужністю в критичні дев’ять балів.

Антоніна Шешеня. Телеканал UBR.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 899
Загрузка...
Загрузка...