Зняти однокімнатну квартиру в Києві в середньому коштує 3 тисячі гривень.  Однак ціна залежить від її розташування та комплектації.  За таку суму можна знайти навіть у центрі, кажуть рієлтери. Щоправда, там умови  будуть, м’яко кажучи, не найкращі. Якщо ж будинок у п'яти хвилинах  від метро, а в  квартирі, принаймні, зроблений косметичний ремонт -  за таку оселю віддасте, в середньому, 3200 грн.  Пральна машинка, телевізор і більш-менш сучасні меблі підвищують вартість до 3,5 тисяч.

І навіть  комуналка із сумісним санвузлом та кухнею,  де  2 людей заледве розминуться -  недалеко від метро коштує не дешевше ніж  2700 гривень. У районах із поганим транспортним сполученням таку можна винайняти навіть за 2200. Тож, обираючи квартиру економ-класу, насамперед, слід визначитися, що вам важливіше – поближче до центру  чи  комфорт у самому помешканні. 

Як винайняти квартиру: Що треба знати

Як винайняти квартиру: Що треба знати

Якщо вас більше цікавить затишок -  то за 2,5 тисячі гривень на околицях  можна знайти більш-менш гідне житло. А в містах біля Києва навіть із хорошим ремонтом – кажуть рієлтери. І добиратися до центру не набагато довше, ніж з віддалених житлових масивів.

Где в Киеве дороже всего снимать квартиру

Где в Киеве дороже всего снимать квартиру

Надія Ібрагімова, рієлтер: "Если до Броваров буквально сколько там 15 километров то, ну там в принципе трасса хорошая, то если допустим к примеру добираться с Трещины мне сюда в офис, то я добираюсь где-то минут 40, пробки учитывая всё, то с Броваров будет примерно тоже самое".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость квартиры аренда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1924