У договорах оренди потрібно прописувати страхування ризиків щодо можливого руйнування приміщення – вважають юристи.  Адже суди виносять різні рішення про те, хто відповідає за шкідливі наслідки. Приміром, від затоплення будинку чи пожежі.

Читайте також:

Також в угоді потрібно обов’язково обумовлювати, коли  її можна розірвати в односторонньому порядку, а коли за згодою обох сторін. А ще правники радять уточнювати, в яких випадках ціна оплати може бути змінена.  Ну і не слід забувати – хто оплачує комунальні послуги. Зазвичай контракт складають за зразком, який дає рієлтерська компанія. Але жодне агентство  не відшкодовує збитків. У кращому разі вони лише виступають свідками. Тож, хто і за, що відповідатиме - ліпше  визначити одразу.

Див. також: Земельний довідник: Про вартість землі в певному місці можна дізнатися в Інтернеті

Ігор Годецький, юрист: "Заключати обов’язково і прописувати у договорах старування ризиків.  Тобто на чиє на ім’я, на ім’я орендодавця зазвичай це краще чи на ім’я орендаря робиться страхова оця виплата, якщо щось трапиться. Страхувати відповідно оздоблення -  це обов’язково – тому що воно само може пошкодитись".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость договор аренды разрушение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2644