Ціни на ринку нерухомості у Гонконгу стрімко зростають. Люди розв’язують житлове питання завдяки мало бюджетним квартирам. Щоправда, оренда таких помешкань обходиться дорожче за елітні оселі.  Гонконг - одне з найдорожчих міст світу. Та про розкішні апартаменти із власним басейном та каміном робочому класу залишається тільки мріяти.  П`ятдесятирічний Ю Ван Чан разом із тридцятьма таким ж трудівниками мешкає у мало бюджетній квартирі.  Це - кімната на 35 квадратних метрів.  Вікно, телевізор та ліжко - ось і усі "меблі" чоловіка. За своє крихітне помешкання він щомісяця викладає 180 доларів.

Читати також : На рынке аренды лидируют дома эконом-класса

Ю Ван Чан, місцевий житель: " Звісно, це непідходяще місце для нормальних людей. Тут бігають щури, антисанітарія і я постійно боюся, що може виникнути пожежа. Проте, як і багато інших, живу тут через низьку ціну."

За 9 місяців цього року нерухомість у Гонконзі подорожчала на 20 відсотків.  За статистикою, півтора відсотка місцевого населення змушені жити на так званих ліжко-місцях. Зазвичай це - пенсіонери та молодь. Але для більшості навіть такі клітки не по кишені.  

Рынок недвижимости "оживет" не раньше второй половины 2013 года

Шей Лан-Шань, громадський діяч: " Оренда дуже дорога. Коли раніше ліжко-місце можна було зняти усього за дванадцять доларів, тепер доведеться сплатити понад сто сімдесят. І, якщо порахувати вартість винаймання квадратного метра, - то виходить дорожче за елітне житло".

У 2011 році 17 відсотків жителів Гонконгу проживали за межею бідності. Вони заробляли менше, ніж 450 доларів за місяць. Для порівняння - сьогодні середня зарплата українця у доларовому еквіваленті складає 376 доларів на місяць.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость квартиры гонконг оренда
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 829