За останній місяць сотка землі в усіх районах Київської області подешевшала на кілька доларів. Тим часом у середньому вартість, визначена угодою - збільшилась до 19 з половиною тисяч доларів. Експерти пояснюють: люди почали купувати трохи більші наділи. Найпопулярніші ділянки площею від 6 до 20 соток. Найдорожчі у Києво-Святошинському районі. Там сотка коштує майже 6 тисяч доларів.  А ось у Фастівському можна придбати і за трохи більше ніж тисячу. Ціна змінюється залежно від відстані до Києва та наявності інфраструктури. У селах із поганою дорогою навіть під самим Києвом продають на 10-15 %  дешевше. Однак поступово вартість зменшується у всіх напрямках.

Це цікаво : В 2012 году в Киеве открылось 19 новых гостиниц

Андрій Гусельников, експерт ринку нерухомості : " На сегодняшний день стоимость сотки медленно но снижается, я не хочу сказать что эта динамика угрожающая для рынка, нет. Это в пределах 5 процентов мы это наблюдали и в прошлом году, за год, то есть это небольшое колебание, небольшая динамика, но она присутствует".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена недвижимость земля
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1950