Територія Києва не збільшиться. За основу розробки нового генерального плану взяли стратегію компактного міста. Однак критики такого підходу вважають, що це неможливо.

Георгій Духовичний, архітектор: "Нам кажуть, що місто з одного боку має  потенцію до ущільнення. З другого боку нам обіцяють, що місто не вийде за свої межі. І  абсурд місто не може не вийти за свої межі".

Хрущовки в тренді: Малогабаритне житло і надалі буде у попиті

Хрущовки в тренді: Малогабаритне житло і надалі буде у попиті

Самі ж розробники запевняють  - у столиці достатньо ділянок, для нового будівництва.  Вони знайшли 10 тисяч гектарів землі, яку використовують нераціонально. Тут планують спорудити 28 мільйонів квадратних метрів  житла. І ще  залишиться площа під офіси.

Сергій Броневецький, директор Інституту генерального плану: "Це території промисловості, які використовуються не ефективно, на сьогодні, це території сільгосппризначення, які необхідно використовувати для житлового та офісного будівництва, це території спецчастин".

Як заробити купуючи житло на перших етапах будівництва

Як заробити купуючи житло на перших етапах будівництва

Однак будівництво нового житла не усуне проблем перенасичення центру  міста, вважають експерти. А щоб звільнити столицю від заторів та зняти диспропорцію між правим та лівим берегом - потрібно вивчати європейський досвід. Там, наприклад стадіони будують за містом і вже під них розвивають інфраструктуру. Мовляв, лише так можна досягти перерозподілу населення.

Олег Гречух, архітектор: "Метро прокладається просто в чисте поле в віддалені райони і тоді вже це є точка притягання для людей і вони змінюють свою направленість, тобто інвестиції вкладаються в те місце, там будуються офіси, тунелі, торгові центри, парки".

Земля под Киевом  стремительно подорожала в сентябре

Земля под Киевом стремительно подорожала в сентябре

Самі ж розробники генплану говорять – вони ретельно опрацювали приміські території і створили окремі генеральні плани. Наразі ці проекти розглядають районні ради.

 

Ілона Ковч, Василь Дендін. Рубрика "Нерухомість". UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: недвижимость столица генплан киев-city земли киева
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1290